+38 068 009 11 11

Заміна масла в АКПП. Київ

• Багаторічний досвід команди професіоналів
• Гарантії на всі роботи, запчастини і комплектуючі
• Охорона 24/7
• Комфортна кімната очікування
марки автомобілів, які ми обслуговуємо
Заміна масла в АКПП Mini
Заміна масла в АКПП BMW
Заміна мастила в АКПП Київ
Для ефективного технічного обслуговування автоматичної коробки потрібна регулярна заміна мастила. Трансмісія-автомат багато в чому залежить від якості використовуваних олив. Звертаючись до нашого сервісу, ви можете переконатися, що заміна мастила в автоматичній коробці передач проводиться з урахуванням встановлених стандартів.
Ми завжди вибираємо підходяще масло для АКПП та правильно проводимо заміну. Своєчасно звертайтеся до наших спеціалістів, щоб забезпечити якісну роботу коробки вашого авто.
TD СЕРВІС
м. Київ, проспект Соборності, 21

пн-пт: 10:00 – 19:00
сб: 11:00 – 16:00
нд: вихідний
наші послуги

Як ми виконуємо заміну мастила для трансмісії?

Вибираючи мастило для АКПП, ми враховуємо наявність або відсутність наступних видів присадок:
  • проти піни;
  • антизадирні;
  • стабілізатори структури;
  • антикорозійні;
  • для покращення відведення тепла.
У кожному випадку заміна масла в АКПП у місті Київ нашими спеціалістами проводиться за правилами, рекомендованими виробником.
Від присадок залежать характеристики мастила, що використовується. При правильному технічному обслуговуванні АКПП продовжується термін експлуатації трансмісії.

Заміна мастила в автоматичній коробці передач на нашій СТО проводиться по-різному: вручну та із застосуванням спеціального обладнання, повністю або частково. Вибір способу залежить від особливостей автомобіля.
Основні особливості:
1
Ручна заміна заснована на зливі відпрацьованого мастила через спеціальний отвір у піддоні картера. Цей метод найбюджетніший.
2
Застосування спеціального обладнання. Гарантує очищення АКПП від старої змазки на 100%. Під час проведення процедури двигун повинен залишатися увімкненим.
3
Повна заміна масла в АКПП важлива для продовження терміну служби коробки.
4
Часткова заміна більш витратна за часом. Спочатку зливають частину технічної рідини та враховують злитий об'єм, а потім додають свіжу в тій же кількості. Потому потрібно проїхати 500-1000 км, повторно провести процедуру та змінити фільтр.
Звертайтеся до нас, щоб замінити змащувальну рідину АКПП,
провести ремонт мотора, виконати технічне обслуговування автомобіля.