+38 068 009 11 11

Заправка та ремонт кондиціонерів MINI COOPER, Київ

• Багаторічний досвід команди професіоналів
• Гарантії на всі роботи, запчастини і комплектуючі
• Охорона 24/7
• Комфортна кімната очікування
Заправка та ремонт кондиціонерів MINI COOPER Київ
Водіння Mini Cooper приносить велике задоволення. Його ретро-сучасний стиль привертає увагу, а спортивне налаштування дає водіям можливість проявити характер щоразу, коли вони сідають за кермо.
У розпал літа істотне полегшення, яке ви можете отримати, – це прокотитися на своєму прохолодному Міні Купері з кондиціонером, обслуговуваним компанією TD сервіс. Заправка кондиціонерів Mini у Києві виконується на нашій СТО за допомоги професійного обладнання.
TD СЕРВІС
м. Київ, проспект Соборності, 21

пн-пт: 10:00 – 19:00
сб: 11:00 – 16:00
нд: вихідний
наші послуги

Навіщо потрібно обслуговувати кондиціонер?

Клімат-контроль в автомобілі – це важлива система міні-купера незалежно від того, чи зігрієтеся ви взимку або шукаєте прохолоду під спекотним сонцем. Але коли щось не так із головним кліматичним приладом, значить настав час пройти сервісне обслуговування та виконати ремонт кондиціонерів mini cooper на нашій СТО.

Зазвичай кондиціонери Mini Cooper не потребують регулярного обслуговування. Тому коли система починає працювати неоптимально, це пов'язано з природним зносом.
Ось найчастіші проблеми з кондиціонером Mini cooper:
  • низький рівень холодоагенту (потрібна заправка кондиціонерів mini);
  • обмежений повітряний потік;
  • несправні випарники кондиціонера.
Якщо кондиціонер Mini Купера недостатньо охолоджує, це може бути пов'язане з недостатнім рівнем холодоагенту в системі. Також можливе забруднення радіатора або повітряного фільтра сміттям – листям, брудом або комахами.

Випарник кондиціонера охолоджує повітряний потік, який потім надходить до салону Міні Купер. Безліч факторів, включаючи сіль, дорожні умови експлуатації, витік у системі кондиціювання повітря можуть призвести до корозії і, як наслідок, до виходу з ладу.

Заправка та ремонт кондиціонерів mini у Києві є складним процесом, тому краще довірити свій Mini Cooper спеціалісту. Ви можете бути впевнені – наші спеціалісти в найкоротший термін проведуть заправку та ремонт кондиціонерів міні, щоб ви й надалі насолоджувалися комфортом свого автомобіля.