+38 068 009 11 11

Заправка та ремонт кондиціонерів. Київ

• Багаторічний досвід команди професіоналів
• Гарантії на всі роботи, запчастини і комплектуючі
• Охорона 24/7
• Комфортна кімната очікування
Заправка та ремонт кондиціонерів Київ
Сучасні автомобілі мають корисні функції не тільки для комфортного водіння, але і навіть для простого перебування в салоні. Це стосується зокрема кондиціонера.
Щоб насолоджуватися прекрасною погодою в салоні, необхідно дотримуватися деяких правил у догляді за кліматичною системою. Сюди входить профілактика та сервісне обслуговування автокондиціонерів, що дозволяє продовжити термін їхньої служби.
TD СЕРВІС
м. Київ, проспект Соборності, 21

пн-пт: 10:00 – 19:00
сб: 11:00 – 16:00
нд: вихідний
наші послуги

Як виконується заправка та ремонт автокондиціонерів у Києві?

Якщо ви знаходитесь у місті Київ і знадобилася заправка та ремонт автокондиціонерів, наш автосервіс готовий допомогти. Ми рекомендуємо хоч раз на рік проходити профілактичний техогляд, щоб мати можливість виявити несправності на початковому етапі.

Майстри здійснять діагностику і, щоб кондиціонер працював належним чином, заправлять його якісним холодоагентом і замінять компресорне мастило.
Якщо ремонт автокондиціонерів здійснюється в міру поломки, то обслуговування найкраще проводити восени, оскільки взимку будь-яка проблема з холодоагентом може призвести до серйозних наслідків. Про діагностику найчастіше замислюються, коли у машині з'являється виразний запах плісняви.

Діагностику системи кондиціювання слід проводити мінімум раз на рік. А краще двічі – перед літом та перед зимою. Таким чином, перед початком робочого сезону буде визначено всі поломки та відрегульовано роботу.
Також важливою частиною експлуатації є заправка автокондиціонерів робочою речовиною. Усі кондиціонери функціонують завдяки холодоагентам. Рідина поєднується з мастилом, яке змащує деталі компресора кондиціонера. Якщо здійснити заправку холодоагентом поганої якості, то не буде необхідного змащення, та деталі кондиціонера можуть вийти з ладу.
Наш автосервіс використовує якісні матеріали, тому можна бути впевненим у надійності роботи кондиціонера.