+38 068 009 11 11

Заміна ланцюга ГРМ BMW, Київ

• Багаторічний досвід команди професіоналів
• Гарантії на всі роботи, запчастини і комплектуючі
• Охорона 24/7
• Комфортна кімната очікування
Заміна ланцюга ГРМ BMW, Київ
Щоб автомобіль BMW стабільно служив вам довгі роки, необхідно періодично виконувати профілактичні роботи з його функціональними вузлами. Попри якісне виготовлення всіх деталей машин БМВ, вони потребують регулярного технічного огляду із заміною запчастин.
Серце будь-якого автомобіля – двигун. Кожна деталь є надзвичайно важливою для його роботи. Важливу роль серед цих деталей посідає ланцюг ГРМ, що знаходиться у безперервному русі під час роботи автомобіля. У планове ТО обов'язково має входити заміна ланцюга ГРМ BMW через певну кількість пробігу, вказаного виробником.
TD СЕРВІС
м. Київ, проспект Соборності, 21

пн-пт: 10:00 – 19:00
сб: 11:00 – 16:00
нд: вихідний
наші послуги

Для чого потрібно проводити заміну ланцюга ГРМ BMW?

Поміняти ланцюги ГРМ БМВ у Києві ви можете, звернувшись на нашу СТО. Досвідчені співробітники професійно виконають цю роботу, забезпечивши тривалий термін бездоганної роботи вашого автомобіля.

Перебуваючи у постійному русі, як будь-яка інша деталь, ланцюг ГРМ згодом зношується, розтягуючись та стираючись. Це призводить до того, що ланки починають пропускати зуби шестерень валів, збиваючи ритм відкриття та закриття клапанів.
Така несправність знижує продуктивність двигуна та збільшує споживання палива. Її характерний прояв – сторонні звуки з боку двигуна. Уникнути виникнення несправності допоможе регулярна заміна ланцюгів ГРМ БМВ.
Залежно від моделі авто та типу двигуна, в середньому ця процедура повинна проводитись кожні 80-200 тис. км пробігу при помірній їзді. Однак краще не чекати крайньої межі цього інтервалу, щоб не довести двигун до серйозніших поломок.

Наші фахівці якісно зроблять заміну ланцюга ГРМ бмв, ціна якого окупиться тривалим терміном служби вашого автомобіля.