+38 068 009 11 11

Планове технічне обслуговування BMW, Київ

• Багаторічний досвід команди професіоналів
• Гарантії на всі роботи, запчастини і комплектуючі
• Охорона 24/7
• Комфортна кімната очікування
Планове технічне обслуговування BMW Київ
Автомобілі марки BMW – еталон якості, вишуканості та надійності. Вони гармонійно поєднують у собі високоефективні технології та естетичний зовнішній вигляд. Тим не менш, як будь-якій іншій техніці, БМВ також необхідний регулярний технічний догляд.
Наша команда професіоналів якісно виконає планове ТО вашого автомобіля у Києві. Це допоможе підтримувати його ідеальний технічний стан протягом довгих років.
TD СЕРВІС
м. Київ, проспект Соборності, 21

пн-пт: 10:00 – 19:00
сб: 11:00 – 16:00
нд: вихідний
наші послуги

Планове ТО BMW, Київ

Ритм життя у столиці інтенсивний та насичений. Неприємно, якщо плани зриваються через необхідність позачергового відвідування автосервісу. Уникнути цього можна, якщо своєчасно проводити планове технічне обслуговування БМВ у Києві.
Постійне перебування багатьох частин у русі та навіть негативний вплив атмосферного середовища поступово руйнують вузли автомобіля, зменшуючи його термін служби. Щоб запобігти цьому, ми здійснюємо спеціалізоване обслуговування BMW на професійному обладнанні.
Проводячи планове ТО BMW, наш механік перевіряє всі найбільш вразливі механізми, а також здійснює заміну мастильних та витратних матеріалів. Ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість обслуговування БМВ.
Наша СТО проводить планове ТО всіх моделей BMW: BMW 7, BMW E34, BMW E38, BMW E39, BMW E46, BMW E60, BMW E70, BMW E90, BMW F10, BMW X1, BMW X3, BMW X5, BMW X5 е53, BMW X5 е70, BMW X6, BMW E36, BMW X5 та інші.

Заміна технічних рідин BMW, Київ

Обов'язковою складовою планового ТО автомобілів від німецького бренду є заміна технічних рідин БМВ. Це допоможе запобігти стиранню рухомих деталей та механізмів автомобіля.

При цьому виконуються такі види робіт:
  • заміна мастила;
  • заміна гальмівної рідини.
Наші фахівці професійно виконають заміну технічних рідин BMW у Києві, збільшивши термін безвідмовної роботи вашого автомобіля.

Заміна мастила BMW

Вузли та механізми автомобіля, що перебувають у русі, постійно повинні бути змащені спеціальними оливами. Це покращує їхнє ковзання та запобігає надмірному тертю. Згодом мастило спрацьовується, пересихає та старіє, також у нього можуть потрапляти різні забруднюючі частки.
У зв'язку з цим під час проведення планового ТО автомобілів БМВ проводиться заміна мастила у таких вузлах:
  • двигун;
  • КПП;
  • редуктор;
  • роздавальна коробка.
Наші механіки якісно зроблять заміну мастила у вашому автомобілі, що допоможе збільшити його пробіг.

Заміна гальмівної рідини BMW

Правильна робота гальмівної системи забезпечує безпеку при поїздці автомобілем, особливо в зимовий час. Для її підтримки необхідна періодична заміна гальмівної рідини, яка неминуче втрачає свої властивості під час експлуатації автомобіля.
Звернувшись до нас на СТО, ви отримаєте професійне технічне обслуговування автомобілів марки БМВ із заміною гальмівної рідини. Це зробить користування машиною комфортним та безпечним на довгі роки.