+38 068 009 11 11

Планове технічне обслуговування MINI COOPER, Київ

• Багаторічний досвід команди професіоналів
• Гарантії на всі роботи, запчастини і комплектуючі
• Охорона 24/7
• Комфортна кімната очікування
Планове технічне обслуговування MINI COOPER Київ
Не зважаючи на те, що автомобілі Mini Cooper є символом стилю та надійності, вони також потребують регулярного технічного обслуговування. Це дозволяє підтримувати відмінний стан транспортного засобу протягом довгих років, не допускаючи його серйозних несправностей.
Наша СТО професійно виконає планове технічне обслуговування Міні Купер, щоб продовжити здорове життя вашого автомобіля.
TD СЕРВІС
м. Київ, проспект Соборності, 21

пн-пт: 10:00 – 19:00
сб: 11:00 – 16:00
нд: вихідний
наші послуги

Планове ТО MINI COOPER, Київ

Будова автомобіля містить безліч механізмів, що знаходяться в постійному русі та пов'язані між собою. Якщо виникає несправність в одному з них, це може спричинити збої в роботі іншого. Щоб уникнути цього, виробники становлять суворий регламент, що передбачає планове ТО mini.
Обслуговування МІНІ здійснюється через певний час експлуатації або кількість пробігу та повинно включати:
  • огляд з метою виявлення пошкоджень;
  • заміну рідин та комплектуючих.
Вартість обслуговування міні з виконанням цих робіт з надлишком окупиться довговічністю вашого автомобіля. Наші фахівці якісно проведуть планове технічне обслуговування міні купер у Києві з використанням сучасного обладнання.

Заміна технічних рідин MINI COOPER, Київ

Для збільшення терміну служби рухомих вузлів автомобіля необхідна заміна технічних рідин міні. Заміна входить до обов'язкових робіт з виконання планового ТО та виконується з періодичністю, яка залежить від терміну служби або пробігу автомобіля.
Обов'язковій заміні підлягають мастило та гальмівна рідина. Це забезпечить безпечну та стабільну роботу основних елементів автомобіля. На нашій СТО проводиться професійна заміна технічних рідин mini у Києві із застосуванням високоякісних матеріалів.

Заміна мастила MINI COOPER

Німецька якість відчувається зовні та всередині салону автомобілів Mini під час їхнього руху. Щоб підтримувати безшумну та плавну роботу частин, що рухаються, необхідно регулярно проводити планову заміну мастила.
Це допоможе запобігти зносу таких найважливіших механізмів, як двигун, КПП, редуктор та роздавальна коробка. Таким чином, ваш улюблений Міні прослужить довгі роки, значно перевищивши гарантійний термін експлуатації.

Заміна гальмівної рідини MINI COOPER

В автомобілях mini використовуються деталі та механізми ідеальної якості. Щоб забезпечити їхню правильну роботу, потрібна заміна деяких витратних матеріалів. Серед інших обов'язково має виконуватися заміна гальмівної рідини.
Ця процедура є невіддільною частиною планового ТО, що забезпечує стабільну роботу системи гальм. Наші фахівці професійно виконають заміну гальмівної рідини міні, забезпечивши комфорт та безпеку вашої поїздки.